Ödüller

Adıbelli D, Saçan S, Türkoğlu N (2017). 3. Uluslararası Farklı Şiddet Boyutları ve Toplumsal Algı Kongresi, 21-22 Nisan, Kocaeli. “Şiddete Yönelik Tutum Ölçeği’nin Geliştirilmesi”, Sözel Bildiri Birincilik Ödülü.

Özkan İ, Bahar M, Çam S, Yıldırım A (2009). TSK. IV. Ulusal/ Uluslararası Katılımlı Hemşirelik Kongresi. 2-3 Kasım, İzmir. “Diyabet hastalarında uygun ayakkabı kullanımının değerlendirilmesi”, Sözel Bildiri Üçüncülük Ödülü.

Taylan S, Öztunç G, Akıl Y, Alabaz Ö (2002). 1.Ulusal Stoma Terapi Kongre ve Kursu. Eylül, “Stomalı Hastaların Bakımda Kullandıkları Ürünlere İlişkin Yaşadıkları Sorunlar ile Stoma Bakımına ilişkin Bilgi Gereksinimleri”, Sözel Bildiri İkincilik Ödülü.

Akıl Y, Akbaş M, Taylan S, Alabaz Ö (2002). 1.Ulusal Stoma Terapi Kongre ve Kursu. Eylül 2002. “Stomalı Bireylerde Stomanın İbadet Üzerine Etkisinin İncelenmesi”, Sözel Bildiri Üçüncülük Ödülü.

Linklerimiz

 uio

 oidb

Misyon

Toplumun sağlık gereksinimlerine yanıt verebilen, teknolojiyi kullanarak bilimsel gelişmeleri takip edebilen, özgün araştırmalar yapabilen, mesleğinde yetkin, evrensel/kültürel değerlere ve insan haklarına saygılı, uluslararası standartlarda hizmet verebilen sağlık profesyonelleri yetiştirmektir.

Vizyon

Sağlık bilimleri alanında ulusal ve uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen, eğitimde, uygulamada, araştırmada ve yönetimde öncü bir fakülte olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi
Fakülte: Temel Eğitim Mah. Spor Cad. No: 14 Kumluca/Antalya, Dekanlık Ofisi: Akdeniz Üniversitesi Enstitüler ve Rektörlük Ek Hizmet Binası Binası A-Blok 2.Kat
Tel: 0242 887 0910 (Fakülte)
Tel: 0242 2279043 0242 3102252 (Dekanlık Ofisi)